Oriģinālais Aquapel ir visizturīgākais automašīnu logu pārklājums ar pretlietus iedarbību. Lietojot dažādas ķīmiskas vielas, tas ne nomazgājas automazgātavās. Stikla mazgāšana no tvertnes ar ziemā koncentrētu spirtu saturošu šķidrumu arī neietekmē Aquapel. Turklāt Aquapel nevar nomazgāt pat ar acetonu.

Ja ir steidzama nepieciešamība pilnībā noņemt Aquapel pārklājumu, vienīgais veids ir izmantot abrazīvu. Šim nolūkam ir piemērotas jebkura pulēšanas pastas - automašīnas virsbūvei vai specializēta stikliem. Viņu prombūtnes varat izmantot mājsaimniecības abrazīvās pastas traukiem.

Reklāma: Aizmugurējie dinamiskie pagrieziena signālu moduļi Audi, VW, BMW, Porsche

Oriģinālais Aquapel ātrāk izdzēš no vējstikla garu un biežu braucienu ziemas laikā pa šoseju, kad līdo slapja smidzināšanas plūsma ar lielu sāls un smilšu saturu - tas ir dabisks abrazīvs, un tad to visu noberž logu tīrītāji. Bet tajā pašā laikā sāls nekādā veidā neietekmē Aquapel pārklājuma kvalitāti, jo pretlietus efekts saglabājas uz vējstikla malām un virspuses, kur stikla tīrītāju slotiņas neiziet. Sānu logos un aizmugurē, ja tie nav berzēti ar "ziemas abrazīvu", pretlietus efekts arī ilgstoši saglabā savas īpašības.

Savukārt ķīniešu Aquapel viltojumus viegli var nomazgat ne tikai ar acetonu, bet pat ar sadzīves ķimijām stilku mazgāšanai, kuru pamatā ir neliels spirta daudzums.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.aquapel.lv.