Kaut Aquapel darbības joma un ir ierobežota ar vienkāršu formulu: stikls - ūdens - vislabākā redzamība, tomēr ir daudzpusība.

Aquapel darbības joma

Protams, pirmkārt, tās ir automašīnas. Aquapel automobiļu īpašnieki parasti, izmanto personiskās automašīnas, lai ērtāk brauktu sliktas redzamības apstākļos - lietus vai sniega laikā. Tā ir viena lieta, vadīt automašīnu skaidrā saulainā un sausā dienā, un pavisam cita, ja ir lietus, it īpaši naktī. Ja automašīnas logi netiek apstrādāti ar Aquapel, daudzkāršāk jāizmanto slotiņas. Uz sānu logiem, spoguļiem un automašīnām, kur nav aizmugurējā tīrītāja, nokrišņu laikā veidojas ūdens plēve, kas rada ievērojamu diskomfortu braukšanas laikā. Uz gariem ceļojumiem šis diskomforts izpaužas smagā nogurumā. Pēc logu apstrādes ar Aquapel, redzamība uzlabojas un, attiecīgi, nokrišņu laikā transportlīdzekļa vadītājs jūtas noguris nedaudz mazāk un var braukt ar, mazliet lielāku ātrumu, nekā ar neapstrādātām logiem.

Aquapel būs noderīgs arī, dažādu speciālo iekārtu kabīņu logiem - celtņiem, sniega mašīnām, izvelkamām kāpnēm utt. Protams, Aquapel būs lietderīgs un pat, nepieciešams komerctransporta vējstiklu apstrādei - pilsētas un starptautiskie autobusi, taksometri, mikroautobusi un kravas automašīnas, kas piegādā preces un, tā tālāk.

Neatstājiet bez uzmanības citus transporta veidus, kur ir ļoti nepieciešama laba redzamība lietus un sniega laikā.

- jūras transports, sākot no mazām privātām laivām un jahtām līdz lieliem tirdzniecības kuģiem, kuras veic vairāku dienu pāreju starp mērķiem;

- Gaisa transports, lidmašīnas un helikopteri, kur ir ļoti svarīgi, lai būtu teicams skats, jo tas nav automašīna, kad sliktas redzamības laikā var apstāties ceļa malā un sagaidīt sliktu laika pīķi.

lidmašīnas un helikopteru lugu apstrāde ar Aquapel

Vēl viena Aquapel darbības joma ir mājās un dzīvoklī. Mūsu klienti, bieži novērtējot Aquapel lietošanas priekšrocības - kvalitātē un ilgmūžībā, to iegādājas, lai uzklātu uz stikla dušas kabīnes no iekšpuses, verandas stikla, ziemas siltumnīcas un bēniņu telpā logiem. Pēc Aquapel uzlikšanas stiklus jamazgā retāk, jo netīrumi kopā ar ūdeni neaizkavēs, kā arī kalcijas atlikumi no krāna ūdeni uz dušas kabīnes stikla.

Diezgan neparasta Aquapel darbības joma - tas ir vizuāla reklāma lietus laikā, kas neatstās nevienu vienaldzīgu, viņi to vel ilgi atcerēsies un stāstīs viens otram, un ievietojot nofilmēto video sociālajos tīklos. Lai to izdarītu, jebkurā kompānijā, kas izgatavo reklāmas materiālus, ir jāpasūta uzņēmuma logotips vai sauklis pašlīmejoša veidā. Tālāk jāpielīmē šie simboli uz ārējās, iepriekš neapstrādātas stikla virsmas. Tad apstrādājiet stiklu ar Aquapel. Pēc tam no stikla noņemiet visus simbolus. Lietus laikā, piemēram, uz automašīnas aizmugures logā vai ieejas durvīs uz biroju, uz neapstradātas simbolu vietas bus skaidri redzams plūstošās ūdens plūsmas siluets, un pārējā apstradāta daļa tiks pārklāta ar izkliedējošām pilienām.

Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.aquapel.lv.