• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • armikus@gmail.com
  26 544 000

  Lai veiktu pirkumus Aquapel.lv interneta veikalā, reģistrācija nav nepieciešama.

  Pirkums tiek veikts, pievienojot grozam vienu vai vairākas preces.

  Visas preces ar atzīmi "Pieejams uzreiz" ir pieejamas un nav jāgaida no piegādātājiem.

  Pirkums tiek veikts, pievienojot grozam vienu vai vairākas preces. Nākamajā solī "Noformēt pasūtījumu" tiek aizpildīta veidlapa ar kontaktinformāciju, tiek izvēlēti apmaksas un piegādes veidi. Piegādes izmaksas veidojas atkarībā no preces izmēra un veida - Omnivas pakomāti, kurjers, pa parasto pastu un, atkarībā no valsts. Tālāk ir jāapliecina, ka Klients pirms pirkuma ir iepazinies ar Garantijas un atgriešanas politiku, kā arī Privātuma politikas noteikumiem, un jānoklikšķina uz pogas Noformēt pasūtījumu. Pēc pirkuma reģistrācijas, ja Klients ir izvēlējies maksājuma veidu "Maksājums ar bankas karti vai internetbanku", viņš tiks novirzīts uz maksājumu lapu, kurā tiek veiktas bankas operācijas. Klients saņem ziņu par veiksmīgu maksājumu un e-pastu ar rēķinu. Ja Klients ir izvēlējies apmaksas veidu "Bankas pārskaitījums", viņš uz e-pastu saņem ziņu ar rēķinu.

  Apmaksa tiek veikta ar bezskaidras naudas metodēm:

  - izmantojot internetbankas SEB, LHV, Swedbank, Citadele, Luminor Latvijā, Igaunijā un Lietuvā uzreiz pēc pasūtījuma
  - ar kredītkartem vai debetkartem uzreiz pēc pasūtījuma
  - Apple Pay
  - ar pārskaitījumu uz rēķina pamata pēc pasūtījuma

  Maksājums tiek veikts, izmantojot maksājumu pakalpojumu EveryPay.

  Pasūtījums tiek nosūtīts vai gatavs izsniegšanai tajā pašā dienā, vai nākamajā tikai pēc naudas saņemšanas kontā. Dažos gadījumos līdzekļu pārskaitīšana var ilgt no 1 līdz 3 dienām.

  Pēc naudas ieskaitīšanas interneta veikala kontā klients saņem paziņojumu uz pasūtījuma veikšanas laikā norādīto e-pastu, ka statuss ir mainījies uz "Nosūtīts" ar izsekošanas numuru un pievienoto gala elektronisko rēķinu, vai " Gatavs saņemšanai", ja tika izvēlēts piegādes veids "Pašizņemšana".

  Aquapel darbības joma

  Kaut Aquapel darbības joma un ir ierobežota ar vienkāršu formulu: stikls - ūdens - vislabākā redzamība, tomēr ir daudzpusība.

  Aquapel sastāvs

  Lielākā daļa pretlietus, sākot no lētā Turtle Wax vaska līdz dārgajam Rain-X, ir balstīti uz silikona vasku un Uajt-spirtu. Jo dārgāks, jo augstāka ir pamatnes kvalitāte un attiecīgi uz stikla veidojas plānāka un izturīgāka plēve.

  Pārsaldēts Aquapel

  Tiek uzskatīts, ka sasaldēts Auquapel, tas ir, vai nu kādu laiku tiek uzglabāts, vai vismaz kādu laiku ir bijis, pie temperatūrās, kas zemāka par 0 grādiem, pēc uzklāšanas uz stikla būs pilnīgi atšķirīgs pret lietus iedarbību un viņam varētu būt ievērojami īsāks kalpošanas laiks.

  Aquapel noņemšana no stikliem

  Oriģinālais Aquapel ir visizturīgākais automašīnu logu pārklājums ar pretlietus iedarbību. Lietojot dažādas ķīmiskas vielas, tas ne nomazgājas automazgātavās.

  Kad lec un čīkst tīrītāju slotiņas pēc Aquapel uzklāšanas

  Retos gadījumos pēc Aquapel uzlikšanas, tīrītāju slotiņas darbības laikā viņi varat sākt lēkāt un čīkstēt uz stikla brīdī, kad iziet cauri stiklam vienā virzienā.

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.aquapel.lv.