• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • armikus@gmail.com
  26 544 000

  Retos gadījumos pēc Aquapel uzlikšanas, tīrītāju slotiņas darbības laikā viņi varat sākt lēkāt un čīkstēt uz stikla brīdī, kad iziet cauri stiklam vienā virzienā. Stikla tīrītāju birstes ejas otrā pusē šis efekts nav novērots. Tās ir sekas - stikla virsma kļūst mazāk mitra ar ūdeni, tas ir, mazāk slidena. Slotiņu "aizgājušā" ģeometrija sāk parādīties ilgstošas ​​lietošanas un nodiluma dēļ, kā rezultātā tīrītāju gumija neveic apgriezienus, bet paliek vienā pozīcijā. Stikla tīrītāji ir jāpielāgo tā, lai gumija būtu uzstādīta 85–88 (atkarībā no markas, modeļa un malas) grādu leņķī attiecībā pret stiklu. Arī pēc pienācīgas noregulēšanas tīrītāji aukstā laikā var lēkt zemas gumijas kvalitātes dēļ. Pēc pareizas noregulēšanas stikla tīrītāji darbosies klusi un vienmērīgi.

  Reklāma: Salona jaunas pogas un rokturi automobīļiem

  Šāds izskatās instruments, piemēram HAZET 4851-1, tīrītāju slīpuma leņķa pielāgošanai dilera servisa centros.

  HAZET 4851-1 

  Gadījumā, ja ir vēlme patstāvīgi pielāgot tīrītāju leņķi, Jūs varat izgatavot instrumentu no improvizētām detaļām. Lai to izdarītu, Jums ir nepieciešams lineāls, transportieris, gara skrūve ar paplāksni un uzgriezni vai magnēts. Jūs varat izmantot magnētu ātrai uzstādīšanai, ja lineāls un tīrītāja pavadas ir no metāla. Pēc tam instalējiet konstrukciju, tāpat kā fotoattēlās, un veiciet pielāgošanu. Pati tīrītāju pavadas ir ērtāk saliekt ar regulējamu uzgriežņu atslēgu. Lai nesaplēstu krāsu no tīrītāja, bus  ērtka pirms tam zem atslēgas ielikt pāris auduma slāņus.

  Katrai markai, modelim un labās/kreisās pavadas ir individuālie rūpnīcas dati. Tos var atrast dilera tehniskajā dokumentācijā par remontu un apkopi.

  regulirovka-ugla-dvornikov-stekloochistitelej

  regulirovka-ugla-dvornikov-stekloochistitelej-2

  regulirovka-ugla-dvornikov-stekloochistitelej-3

  regulirovka-ugla-dvornikov-stekloochistitelej-4

  regulirovka-ugla-dvornikov-stekloochistitelej-5

  Gadījumā, ja slotiņas lec abos virzienos, ir divi iemesli. Pirmkārt, tīrītāja gumija ir zaudējusi savu elastību, tā ir jāmaina atsevišķi vai visa slotiņa. Otrs, nepietiekams slotiņas pavadas piespiedējspēks, jānomaina visa daļa. Parasti atspere stiepjas dabiskā nodiluma rezultātā, vai arī pēc tam, kad auto īpašnieks ziemā bieži paceļ logu tīrītājus, lai tie nenosaltu.

  Pirkšana un apmaksa

  Lai veiktu pirkumus Aquapel.lv interneta veikalā, reģistrācija nav nepieciešama.

  Pirkums tiek veikts, pievienojot grozam vienu vai vairākas preces.

  Visas preces ar atzīmi "Pieejams uzreiz" ir pieejamas un nav jāgaida no piegādātājiem.

  Aquapel darbības joma

  Kaut Aquapel darbības joma un ir ierobežota ar vienkāršu formulu: stikls - ūdens - vislabākā redzamība, tomēr ir daudzpusība.

  Aquapel sastāvs

  Lielākā daļa pretlietus, sākot no lētā Turtle Wax vaska līdz dārgajam Rain-X, ir balstīti uz silikona vasku un Uajt-spirtu. Jo dārgāks, jo augstāka ir pamatnes kvalitāte un attiecīgi uz stikla veidojas plānāka un izturīgāka plēve.

  Pārsaldēts Aquapel

  Tiek uzskatīts, ka sasaldēts Auquapel, tas ir, vai nu kādu laiku tiek uzglabāts, vai vismaz kādu laiku ir bijis, pie temperatūrās, kas zemāka par 0 grādiem, pēc uzklāšanas uz stikla būs pilnīgi atšķirīgs pret lietus iedarbību un viņam varētu būt ievērojami īsāks kalpošanas laiks.

  Aquapel noņemšana no stikliem

  Oriģinālais Aquapel ir visizturīgākais automašīnu logu pārklājums ar pretlietus iedarbību. Lietojot dažādas ķīmiskas vielas, tas ne nomazgājas automazgātavās.

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.aquapel.lv.