• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • armikus@gmail.com
  26 544 000

  Oriģinālais Aquapel ir visizturīgākais automašīnu logu pārklājums ar pretlietus iedarbību. Lietojot dažādas ķīmiskas vielas, tas ne nomazgājas automazgātavās.

  Stikla mazgāšana no tvertnes ar ziemā koncentrētu spirtu saturošu šķidrumu arī neietekmē Aquapel. Turklāt Aquapel nevar nomazgāt pat ar acetonu.

   

  Ja ir steidzama nepieciešamība pilnībā noņemt Aquapel pārklājumu, vienīgais veids ir izmantot abrazīvu. Šim nolūkam ir piemērotas jebkura pulēšanas pastas - automašīnas virsbūvei vai specializēta stikliem. Viņu prombūtnes varat izmantot mājsaimniecības abrazīvās pastas traukiem.

  Reklāma: Aizmugurējie dinamiskie pagrieziena signālu moduļi Audi, VW, BMW, Porsche

  Oriģinālais Aquapel ātrāk izdzēš no vējstikla garu un biežu braucienu ziemas laikā pa šoseju, kad līdo slapja smidzināšanas plūsma ar lielu sāls un smilšu saturu - tas ir dabisks abrazīvs, un tad to visu noberž logu tīrītāji. Bet tajā pašā laikā sāls nekādā veidā neietekmē Aquapel pārklājuma kvalitāti, jo pretlietus efekts saglabājas uz vējstikla malām un virspuses, kur stikla tīrītāju slotiņas neiziet. Sānu logos un aizmugurē, ja tie nav berzēti ar "ziemas abrazīvu", pretlietus efekts arī ilgstoši saglabā savas īpašības.

  Savukārt ķīniešu Aquapel viltojumus viegli var nomazgat ne tikai ar acetonu, bet pat ar sadzīves ķimijām stilku mazgāšanai, kuru pamatā ir neliels spirta daudzums.

  Pirkšana un apmaksa

  Lai veiktu pirkumus Aquapel.lv interneta veikalā, reģistrācija nav nepieciešama.

  Pirkums tiek veikts, pievienojot grozam vienu vai vairākas preces.

  Visas preces ar atzīmi "Pieejams uzreiz" ir pieejamas un nav jāgaida no piegādātājiem.

  Aquapel darbības joma

  Kaut Aquapel darbības joma un ir ierobežota ar vienkāršu formulu: stikls - ūdens - vislabākā redzamība, tomēr ir daudzpusība.

  Aquapel sastāvs

  Lielākā daļa pretlietus, sākot no lētā Turtle Wax vaska līdz dārgajam Rain-X, ir balstīti uz silikona vasku un Uajt-spirtu. Jo dārgāks, jo augstāka ir pamatnes kvalitāte un attiecīgi uz stikla veidojas plānāka un izturīgāka plēve.

  Pārsaldēts Aquapel

  Tiek uzskatīts, ka sasaldēts Auquapel, tas ir, vai nu kādu laiku tiek uzglabāts, vai vismaz kādu laiku ir bijis, pie temperatūrās, kas zemāka par 0 grādiem, pēc uzklāšanas uz stikla būs pilnīgi atšķirīgs pret lietus iedarbību un viņam varētu būt ievērojami īsāks kalpošanas laiks.

  Kad lec un čīkst tīrītāju slotiņas pēc Aquapel uzklāšanas

  Retos gadījumos pēc Aquapel uzlikšanas, tīrītāju slotiņas darbības laikā viņi varat sākt lēkāt un čīkstēt uz stikla brīdī, kad iziet cauri stiklam vienā virzienā.

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.aquapel.lv.