• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • armikus@gmail.com
  26 544 000

  Lielākā daļa pretlietus, sākot no lētā Turtle Wax vaska līdz dārgajam Rain-X, ir balstīti uz silikona vasku un Uajt-spirtu. Jo dārgāks, jo augstāka ir pamatnes kvalitāte un attiecīgi uz stikla veidojas plānāka un izturīgāka plēve.

  Plēve, kas izveidojusies pēc līdzekļa uzklāšanas, tiek pielīmēta pie stikla, tas ir, ir banāla, smērēta - tā pielīp, gluži kā vasks uz automašīnas virsbūves.

   

  No priekšrocībām - viegla uzklāšana, lietošanas drošība un spēja viegli noņemt sastāvu, izmantojot "anti -silikonu". No mīnusiem - tas ilgst, līdz tiek nomazgāts ar logu tīrītājiem vai uz mazgatūves ar ķimikālijām un sūkli.

  Reklāma: Jaunas salona durvju rokturi un klimata kontroles pogas

  Pastāvīgais polifluoralkilsilāna pārklājums Aquapel no ASV darbojas principiāli atšķirīgā veidā.

  Aquapel himicheskij sostav

  Šī līdzekļa galvenā sastāvdaļa ir politetrafluorogļūdeņraža "aste", tautā šādus savienojumus sauc par teflonu, un tam pievienots ar halogēnu aizvietots silīcija atoms. Katalizatora ietekmē, kas var būt gan īpaša piedeva, gan gaisa mitrums (par Aquapel nav viennozīmīgas informācijas, tas ir ražotāja komercnoslēpums), silīcija atoms ar uzšūtu teflona "asti" veido kovalentu siloksāna saite ar silīcija atomu, kas iekļauta stikla virsmas struktūrā (pirmā reakcija diagrammā iepriekš).

  Saskaņā ar reakciju: [stikls]-Si-OH + Cl-SiX2- (CF2) n-> [stikls]-Si-O {HCl} -SiX2- (CF2) n-> [stikls]-Si-O- SiX2- (CF2) n + HCl ^
  Kur X ir kāds no aizvietotājiem (hlors, kā iepriekšējā shēmā, vai hidroksigrupa).

  Turklāt, ja aizvietotājs X nav hidroksigrupa, tad ir iespējama šķērssaites veidošanās starp pievienotajām molekulām (otrā reakcija shēmā), taču no praktiskā viedokļa tas vairs nav tik svarīgi.

  Rezultātā tiek iegūta stikla virsma, kurai kovalenti piestiprinātas politetrafluorogļūdeņraža "astes", tas ir, stikls, kas pārklāts ar teflonu, pilnībā ķīmiski savienots ar virsmu.

  Starp citu, uz mūsdienu viedtālruņu ekrāniem veidojas oleofobiskais pārklājums - nanometru bieza plēve, kas atgrūž taukus no pirkstiem no skārienekrāna. Principā, ja ir iespējams aizsargāt tālruņa skaļruni no tālāk aprakstītajiem līdzekļiem, vienlaikus varat atjaunināt izdzēsto oleofobisko pārklājumu tālruņa ekrānā, vienlaikus ar automašīnas logiem. Bet pirms uzklāšanas nepieciešama abrazīva pulēšana ar tīrīšanu no taukiem un silikona, pēc tam uzklājot jaunu pārklājumu - gluži kā ar automašīnas stiklu.

  No praktiskiem aspektiem - pārklājums ir izturīgs pret organiskiem šķīdinātājiem, tas tiek noņemts tikai mehāniski kopā ar stikla virsējo slāni (ceļa smilšstrūkla vai abrazīva pulēšana). Uzklājot to, ir nepieciešams pilnīgi tīrs stikls, jo atlikušais silikons darbosies kā šķērslis iepriekš aprakstītajai reakcijai.

  Piesakoties, ir ārkārtīgi svarīgi izvairīties no ūdens pilienu iekļūšanas (atcerieties, kas iepriekš tika rakstīts par katalizatoru?). Kad ūdens nokļūst, produkts nekavējoties "sarullējas" pa piliena perimetru un stingri pielīp pie stikla biezā slānī. Izrādās balts caurspīdīgs traips, ko var noņemt tikai ar abrazīvu pulēšanu. Noskalot vai izšķīdināt traipu nesanāks.

  Attiecībā uz polifluoralkilsilāna mazāku lietus efektivitāti zemā ātrumā, salīdzinot ar svaigi uzklātu silikona pretlietus, pat neskatoties uz lielāku saskares leņķi - jā, tas tā ir.

  Stikla virsma, kas apstrādāta ar silikonu pret lietus, ir diezgan plakana molekulārā līmenī. Polialkilsiloksāna (silikona) molekulas uz stikla virsmas veido līdzenu struktūru - jūs varat to vizualizēt, nomest uz grīdas zīmuļu kasti un sadalīt tos vairāk vai mazāk vienmērīgā, pāris centimetrus biezā slānī.

  Bet "teflona" stikla virsma ir teflona "astes" "mežs", kas atrodas perpendikulāri stikla plaknei (reakcijas shēmas otrais attēls to skaidri parāda). Tā rezultātā nelieli pilieni var "pielipt" virsmai, ja ienākošā gaisa plūsma ir nepietiekama.

  Pirkšana un apmaksa

  Lai veiktu pirkumus Aquapel.lv interneta veikalā, reģistrācija nav nepieciešama.

  Pirkums tiek veikts, pievienojot grozam vienu vai vairākas preces.

  Visas preces ar atzīmi "Pieejams uzreiz" ir pieejamas un nav jāgaida no piegādātājiem.

  Aquapel darbības joma

  Kaut Aquapel darbības joma un ir ierobežota ar vienkāršu formulu: stikls - ūdens - vislabākā redzamība, tomēr ir daudzpusība.

  Pārsaldēts Aquapel

  Tiek uzskatīts, ka sasaldēts Auquapel, tas ir, vai nu kādu laiku tiek uzglabāts, vai vismaz kādu laiku ir bijis, pie temperatūrās, kas zemāka par 0 grādiem, pēc uzklāšanas uz stikla būs pilnīgi atšķirīgs pret lietus iedarbību un viņam varētu būt ievērojami īsāks kalpošanas laiks.

  Aquapel noņemšana no stikliem

  Oriģinālais Aquapel ir visizturīgākais automašīnu logu pārklājums ar pretlietus iedarbību. Lietojot dažādas ķīmiskas vielas, tas ne nomazgājas automazgātavās.

  Kad lec un čīkst tīrītāju slotiņas pēc Aquapel uzklāšanas

  Retos gadījumos pēc Aquapel uzlikšanas, tīrītāju slotiņas darbības laikā viņi varat sākt lēkāt un čīkstēt uz stikla brīdī, kad iziet cauri stiklam vienā virzienā.

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.aquapel.lv.