• Kurzemes prospekts 106
  Rīga
 • armikus@gmail.com
  26 544 000

  Aquapel kapsula paredzēta viena automašīnas priekšēja vējstikla un divas sānu apstrādei, un, pēc nepieciešamības, otra kapsula aizmugurēju logu apstrādei. Pirms lietošanas rūpīgi notīriet stikla virsmu – tai jābūt tīrai, sausai un attaukotai. Saspiežiet Aquapel kapsulu ar tās turētāja plāksnīšu palīdzību. Vispirms ar horizontālu vai vertikālu kustību vienmērīgi uzklājiet Aquapel uz visa stikla (priekšējā un abpusējā) nenovedot aplikatoru līdz malām, apmēram centimetru, lai izvairītos no sūkļa un pēc tam stikla piesārņošanas. Pēc tam apļveida kustībā vispirms berziet to vienā virzienā un no nākamās pieejas pretējā virzienā. Pēc tam, kad visi stikli ir pārklāti, pašā beigās apstrādājiet stilku malas tieši pie savienojuma vietām ar virsbūves gumijas blīvēm. Pēc tam nopulējiet stikla virsmas ar mīkstu drānu. Līdzekļi ir jāizmanto 15 minūšu laikā.

  Nav jāgaida "līdz produkts uzsūcas". Galvenais uzdevums nav atstāt neapstrādātas stikla vietas. Ķīmiskā reakcija ar stikla virsmu notiek tūlīt saskares brīdī.

  Pielietot pie temperatūrās no +10 līdz +50 ° C un gaisa mitruma līdz 60%. Izvairieties no tiešiem saules stariem, lietus un sniega. Nelietot uzreiz pēc automašīnas mazgāšanas, lai izvairītos no ūdens pilēšanas zem gumijas ap logiem.

  Reklāma: Diagnostikas ierīces visu marku automašīnām

  Ja Aquapel ir nepieciešams uzklāt aukstā laikā, ja temperatūra ir zemāka par +10° C, stikla virsmas apsildīšanai līdz pieņemamai temperatūrai tieši pirms kapsulas lietošanas jāizmanto rūpniecisks fens vai parasts sieviešu matu žāvētājs.

  Jebkura neatbilstība instrukcijāi var ievērojami saīsināt Aquapel pārklājuma kalpošanas laiku, vai vispār, bus neiespējams uzstādīt aizsargpārklājumu. Ja stikls iepriekš ir apstrādāts ar vasku vai silikonu saturošu prētlietus šķidrumu, šie pārklājumi jānoņem ar bitumena traipiem un darvas tīrītājiem vai abrazīviem stikla pulēšanas līdzekļiem.

  Aquapel Aplikatorā iekšā atrodas ampula.

  Ustrojstvo kapsuli aquapel

   Kapsula iekšā pēc izmatošanas.

  Aquapel kapsula posle ispolzovanija vnutri stekla

  Apstrādāts stikls ar Aquapel lietus laikā.

  Apstrādāts stikls ar Aquapel lietus laikā

  Reklāma: Kamera, lai dābutu objektus no grūti sasniedzamām vietām, izmantojot āķi vai magnētu

  Pirkšana un apmaksa

  Lai veiktu pirkumus Aquapel.lv interneta veikalā, reģistrācija nav nepieciešama.

  Pirkums tiek veikts, pievienojot grozam vienu vai vairākas preces.

  Visas preces ar atzīmi "Pieejams uzreiz" ir pieejamas un nav jāgaida no piegādātājiem.

  Aquapel darbības joma

  Kaut Aquapel darbības joma un ir ierobežota ar vienkāršu formulu: stikls - ūdens - vislabākā redzamība, tomēr ir daudzpusība.

  Aquapel sastāvs

  Lielākā daļa pretlietus, sākot no lētā Turtle Wax vaska līdz dārgajam Rain-X, ir balstīti uz silikona vasku un Uajt-spirtu. Jo dārgāks, jo augstāka ir pamatnes kvalitāte un attiecīgi uz stikla veidojas plānāka un izturīgāka plēve.

  Pārsaldēts Aquapel

  Tiek uzskatīts, ka sasaldēts Auquapel, tas ir, vai nu kādu laiku tiek uzglabāts, vai vismaz kādu laiku ir bijis, pie temperatūrās, kas zemāka par 0 grādiem, pēc uzklāšanas uz stikla būs pilnīgi atšķirīgs pret lietus iedarbību un viņam varētu būt ievērojami īsāks kalpošanas laiks.

  Aquapel noņemšana no stikliem

  Oriģinālais Aquapel ir visizturīgākais automašīnu logu pārklājums ar pretlietus iedarbību. Lietojot dažādas ķīmiskas vielas, tas ne nomazgājas automazgātavās.

  Salidzini.lv logotips Lielākais Latvijas interneta veikalu preču meklētājs

  Please publish modules in offcanvas position.

  Šī vietne izmanto sīkdatnes, lai uzlabotu lietošanas pieredzi un optimizētu tās darbību. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītiet sīkdatņu lietošanai www.aquapel.lv.