Menu

Aquapel uzklāšanas metode

Aquapel kapsula paredzēta viena automašīnas priekšēja vējstikla un divas sānu apstrādei, un, pēc nepieciešamības, otra kapsula aizmugurēju logu apstrādei. Pirms lietošanas rūpīgi notīriet stikla virsmu – tai jābūt tīrai, sausai un attaukotai. Saspiežiet Aquapel kapsulu ar tās turētāja plāksnīšu palīdzību. Vispirms ar horizontālu vai vertikālu kustību vienmērīgi uzklājiet Aquapel uz visa stikla (priekšējā un abpusējā), pēc tam apļveida kustībā vispirms berziet to vienā virzienā un no nākamās pieejas pretējā virzienā. Ļauj šķidrumam nožūt 10-15 minūtes. Pēc tam nopulējiet stikla virsmas ar mīkstu drānu. Līdzekļi ir jāizmanto 15 minūšu laikā. Pielietot pie temperatūrās no +10 līdz +50 ° C un gaisa mitruma līdz 60%. Izvairieties no tiešiem saules stariem, lietus un sniega.

Ja Aquapel ir nepieciešams uzklāt aukstā laikā, ja temperatūra ir zemāka par +10° C, stikla virsmas apsildīšanai līdz pieņemamai temperatūrai tieši pirms kapsulas lietošanas jāizmanto rūpniecisks fens vai parasts sieviešu matu žāvētājs.

Jebkura neatbilstība instrukcijāi var ievērojami saīsināt Aquapel pārklājuma kalpošanas laiku, vai vispār, bus neiespējams uzstādīt aizsargpārklājumu. Ja stikls iepriekš ir apstrādāts ar vasku vai silikonu saturošu prētlietus šķidrumu, šie pārklājumi jānoņem ar bitumena traipiem un darvas tīrītājiem vai abrazīviem stikla pulēšanas līdzekļiem.

Aquapel Aplikatorā iekšā atrodas ampula.

Ustrojstvo kapsuli aquapel

 Kapsula iekšā pēc izmatošanas.

Aquapel kapsula posle ispolzovanija vnutri stekla

Apstrādāts stikls ar Aquapel lietus laikā.

Apstrādāts stikls ar Aquapel lietus laikā

Reklāma: Kamera, lai dābutu objektus no grūti sasniedzamām vietām, izmantojot āķi vai magnētu

Share

Iekšējie linki

Mūsu partneri

Noderīgas saites

Arējie linki